درباره شرکت صنعتی دریایی ایران – صدرا

صدرا

تاریخچه شرکت صنعتی دریایی ایران – صدرا

شركت صنعتي دريايي ايران (صدرا) با هدف ساخت و تعمير كشتي در سال 1347 در بوشهر با تعمير و ساخت انواع شناورهاي دريايي فعاليت خود را آغاز نمود و در سال هاي پس از انقلاب بنابر نياز روزافزون و تقاضاي حاكم در بازار خليج فارس و درياي خزر فعاليت خود را در صنايع فراساحل گسترش داد. شركت درحال حاضر مجهز به جامع ترين و كامل ترين امكانات جهت طراحي، مهندسي، ساخت، حمل و نصب انواع سازه ها و شناورها است. اين مجموعه داراي كارخانه ها و تجهيزات دريايي در بوشهر و دریای خزر (بهشهر) مي باشد كه خدمات لازم و وسيعي را در خليج فارس و درياي خزر تامين مي نمايند.
شركت صدرا با تلاش مستمر در جهت ارتقاي سطح تكنولوژي با رعايت استانداردهاي بين المللي،  در سال 1376 موفق به اخذ گواهيـنامه ايزو 9001 در زمينه هاي طـراحي، سـاخت و نصب تاسيسات فـرا ساحلي  نـفت و گـاز، كشتي سازي، ساخت پايانه هاي نفتي، بندرگاه ها، حفاظت ساحلـي و پل گرديده، و متعاقب آن گواهـينامه های بين المللي  ISO 45001 : 2018 ،   ISO 31000: 2018   ISO 14001: 2015 ، ISO 9001: 2015 و ISO 29001: 2015  را اخذ نموده است.
واحدهاي مهندسي صدرا مستقر در دفتر مركزي، كارخانه هاي بوشهر و کارخانه کاسپین براي ارائه خدمات مهندسي در زمينه طراحي پايه، مقدماتي و تفصيلي و همچنين خدمات مهندسي ساخت براي انواع كشتي ها، تاسيسات فـراساحلي نفت و گاز، بنـدرسازي و پروژه هاي زيربنايي سازماندهي شده اند و به سيستم هاي مدرن سخت افزاری و نرم افزاري مجهز مي باشند.
مجموع نيروي انساني مجرب و توانمند شركت از کارکنان دفتر مركزي تهران، كارخانه هاي  بوشهر، کارخانه کاسپین و کارگاه های موقت تشکیل شده است كه شامل گروه های مختلف مديريت، مهندسي، كيفيت، اجرائی، مالي، اداري و… مي باشند.