OK
SABIR INTERNATIONAL
 • No. 2, Tohid Building, Shafagh St.

  Dadman Blvd., Shahrak Ghods, Tehran, I.R. Iran

  آدرس :

  شهرک قدس - بلوار دادمان - خیابان شفق - ساختمان توحید

 • Call Us On
  تماس با ما

  (+98 21) 83 36 20 00

 • Mail Us
  ایمیل

  info@sadra.ir

به نام خدا

رئیسی در بازدید از میدان نفتی رشادت: تلاش برای خودکفایی کشور نمادی از مبارزه با زیاده‌خواهی مستکبران است/ دولت از صنایع کشتی‌سازی حمایت می‌کند·     

  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶ 

رئیس‌جمهور با بیان اینکه کشتی‌سازی و ساخت سکوهای دریایی از نمادهای تولید قدرت برای کشور است، گفت: تلاش برای خودکفایی کشور نمادی از مبارزه با زیاده‌خواهی مستکبران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه مورخ 1400/07/16 در جزیره صنعتی صدرا حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف طرح توسعه میدان نفتی رشادت و نیز کشتی غول پیکر افراماکس، با توضیحات وزیر نفت و مدیران این مجموعه صنعتی، در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

‌رئیس‌جمهور در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزشمند انجام شده در حوزه نفت و گاز و کشتی‌سازی، گفت: کشتی‌سازی و طراحی و ساخت سکوهای دریایی از نمادهای تولید قدرت برای کشور محسوب می‌شود.

آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: تلاش برای خودکفایی در حوزه‌های مختلف صنعتی در حقیقت نمادهایی از مبارزه با زیاده‌خواهی مستکبران جهانی است و هر کارگر و کارآفرینی که در این مسیر حرکت می‌کند، در مسیر مقابله با زیاده‌خواهان قرار دارد.

رئیس‌جمهور همچنین بر اهمیت بومی‌سازی صنعت کشتی‌سازی تاکید کرد و گفت: دولت با همه توان از صنایع کشتی‌سازی و دریایی کشور حمایت خواهد کرد.

ارتباطات و امور بین الملل

ارتباطات و امور بین الملل


1400/07/16

Bookmark and Share   شماره خبر :1135 تعداد بازدید :68

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload