OK
SABIR INTERNATIONAL
 • No. 2, Tohid Building, Shafagh St.

  Dadman Blvd., Shahrak Ghods, Tehran, I.R. Iran

  آدرس :

  شهرک قدس - بلوار دادمان - خیابان شفق - ساختمان توحید

 • Call Us On
  تماس با ما

  (+98 21) 83 36 20 00

 • Mail Us
  ایمیل

  info@sadra.ir


یارد ها


شرح فعالیت ها

پروژه های – فراساحل

بخش فراساحل عهده دار مدیریت و اجرای طرح های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

پروژه های – خشکی و زیربنایی

بخش پروژه های خشکی و زیربنایی تخصص و تجهیزات بسیار مناسبی را برای ساخت و اجرای طرح های مختلف ساختمانی و زیربنایی را دارا می باشد.

پروژه های – کشتی سازی

فعالیت های گوناگون بخش كشتی سازی شامل ساخت سكوهای متحرك حفاری دریایی و همچنین ساخت و تعمیر انواع شناورها می باشد.

about titan builders photo

درباره شرکت صنعتی دریایی ایران - صدرا


شركت صنعتی دریایی ایران ( صــدرا ) با هدف ساخت و تعمیر كشتی در سال 1347 در بوشهر با تعمیر و ساخت انواع شناورهای دریایی فعالیت خود را آغاز نمود و در سال های پس از انقلاب بنابر نیاز روزافزون و تقاضای حاكم در بازار خلیج فارس و دریای خزر فعالیت خود را در صنایع فراساحل گسترش داد. شركت درحال حاضر مجهز به جامع ترین و كامل ترین امكانات جهت طراحی، مهندسی، ساخت، حمل و نصب انواع سازه ها و شناورها است. این مجموعه دارای كارخانه ها و تجهیزات دریایی در بوشهر و مازندران می باشد كه خدمات لازم و وسیعی را در خلیج فارس و دریای خزر تامین می نمایند. شركت صدرا با تلاش مستمر در جهت ارتقای سطح تكنولوژی با رعایت استانداردهای بین المللی، در سال 1376 موفق به اخذ گواهیـنامه ایزو 9001 در زمینه های طـراحی، سـاخت و نصب تاسیسات فـرا ساحلی نـفت و گـاز، كشتی سازی، ساخت پایانه های نفتی، بندرگاه ها، حفاظت ساحلی و پل گردیده، و متعاقب آن گواهینامه های بین المللی ISO 9001 : 2008 ،ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001 : 2007 را اخذ نموده است. واحدهای مهندسی صدرا مستقر در دفتر مركزی، كارخانه های بوشهر و کارخانه دریای خزر برای ارایه خدمات مهندسی در زمینه طراحی پایه، مقدماتی و تفصیلی و همچنین خدمات مهندسی ساخت برای انواع كشتی ها، تاسیسات فـراساحلی نفت و گاز، بنـدرسازی و پروژه های زیربنایی سازماندهی شده اند و به سیستم های مدرن سخت افزاری و نرم افزاری مجهز می باشند. مجموع نیروی انسانی مجرب و توانمند شركت از کارکنان دفتر مركزی تهران، كارخانه های بوشهر، کارخانه دریای خزر و کارگاه های موقت تشکیل شده است كه شامل گروه های مختلف مدیریت، مهندسی، كیفیت، اجرایی، مالی، اداری و... می باشند.

title-leftاخبار title-right
bg-corner

اهم اقدامات انجام شده توسط شرکت فن آوری آبهای عمیق در ماه های شهریور و مهر 1399

در روزهای اول و هفتم مهرماه سال 1399 ، عملیات نصب دو سکوی سرچاهی با وزنی حدود هزارو دویست تنی WHP08 و WHP07 میدان هندیجان و نیز یک دستگاه اتاقک برق در منطقه بهرگانسر ، با موفقیت انجام شد.

300 0

ساخت کشتی نفتکش 113.000 تنی افراماکس در شرکت صدرا – افتخاری از جنس شعار محوری جهش تولید

ساخت کشتی دوم نفتکش 113.000 تنی افراماکس از آبان ماه سال 1397 آغاز و در حال حاضر با بیش از 90% پیشرفت فیزیکی در حال اتمام می باشد که طبق برنامه زمان بندی پروژه در سال جاری تحویل کارفرما خواهد شد.

151 1

مشعل آخرین سکوی فاز١٣ میدان گازی پارس جنوبی روشن شد .

جمعه 31 مردادماه 1399، ارسال گاز از سکوی اقماری 13C با حجم 400 میلیون فوت مکعب به پالایشگاه خشکی آغاز گردید.

418 0

عملیات موفقیت آمیز نصب سکوی 13C میدان گازی پارس جنوبی

در تاریخ هفدهم اسفند ماه یکهزارو سیصدو نودوهشت مصادف با ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی ( ع ) سکوی 13C دهمین سکو از مجموع 10 سکوی میدان گازی پارس جنوبی ساخته شده توسط شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با موفقیت نصب گردید

2248 1
bg-corner