OK
SABIR INTERNATIONAL
 • No. 2, Tohid Building, Shafagh St.

  Dadman Blvd., Shahrak Ghods, Tehran, I.R. Iran

  آدرس :

  شهرک قدس - بلوار دادمان - خیابان شفق - ساختمان توحید

 • Call Us On
  تماس با ما

  (+98 21) 83 36 20 00

 • Mail Us
  ایمیل

  info@sadra.ir


یارد ها


شرح فعالیت ها

پروژه های – فراساحل

بخش فراساحل عهده دار مدیریت و اجرای طرح های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

پروژه های – خشکی و زیربنایی

بخش پروژه های خشکی و زیربنایی تخصص و تجهیزات بسیار مناسبی را برای ساخت و اجرای طرح های مختلف ساختمانی و زیربنایی را دارا می باشد.

پروژه های – کشتی سازی

فعالیت های گوناگون بخش كشتی سازی شامل ساخت سكوهای متحرك حفاری دریایی و همچنین ساخت و تعمیر انواع شناورها می باشد.

about titan builders photo

درباره شرکت صنعتی دریایی ایران - صدرا


شركت صنعتی دریایی ایران ( صــدرا ) با هدف ساخت و تعمیر كشتی در سال 1347 در بوشهر با تعمیر و ساخت انواع شناورهای دریایی فعالیت خود را آغاز نمود و در سال های پس از انقلاب بنابر نیاز روزافزون و تقاضای حاكم در بازار خلیج فارس و دریای خزر فعالیت خود را در صنایع فراساحل گسترش داد. شركت درحال حاضر مجهز به جامع ترین و كامل ترین امكانات جهت طراحی، مهندسی، ساخت، حمل و نصب انواع سازه ها و شناورها است. این مجموعه دارای كارخانه ها و تجهیزات دریایی در بوشهر و مازندران می باشد كه خدمات لازم و وسیعی را در خلیج فارس و دریای خزر تامین می نمایند. شركت صدرا با تلاش مستمر در جهت ارتقای سطح تكنولوژی با رعایت استانداردهای بین المللی، در سال 1376 موفق به اخذ گواهیـنامه ایزو 9001 در زمینه های طـراحی، سـاخت و نصب تاسیسات فـرا ساحلی نـفت و گـاز، كشتی سازی، ساخت پایانه های نفتی، بندرگاه ها، حفاظت ساحلی و پل گردیده، و متعاقب آن گواهینامه های بین المللی ISO 9001 : 2008 ،ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001 : 2007 را اخذ نموده است. واحدهای مهندسی صدرا مستقر در دفتر مركزی، كارخانه های بوشهر و کارخانه دریای خزر برای ارایه خدمات مهندسی در زمینه طراحی پایه، مقدماتی و تفصیلی و همچنین خدمات مهندسی ساخت برای انواع كشتی ها، تاسیسات فـراساحلی نفت و گاز، بنـدرسازی و پروژه های زیربنایی سازماندهی شده اند و به سیستم های مدرن سخت افزاری و نرم افزاری مجهز می باشند. مجموع نیروی انسانی مجرب و توانمند شركت از کارکنان دفتر مركزی تهران، كارخانه های بوشهر، کارخانه دریای خزر و کارگاه های موقت تشکیل شده است كه شامل گروه های مختلف مدیریت، مهندسی، كیفیت، اجرایی، مالی، اداری و... می باشند.

title-leftاخبار title-right
bg-corner

بازدید مدیران ارشد کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از کارخانه صدرا - خزر

این بازدید که در تاریخ 23 تیرماه سالجاری انجام پذیرفت، آقای دکتر علی مسیبی بهروز رئیس هیئت مدیره شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی به اتفاق تعدادی از مدیران و مسئولین این شرکت از ظرفیت ها و زیر ساخت های کارخانه دریای خزر شرکت صدرا بازدید بعمل آوردند.

5016 1

دیدار مدیر عامل محترم شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با آقای دکتر شریعتی رئیس محترم مجمع نمایندگان استان مازندران

آقای مهندس علی زارعی مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در تاریخ دوازدهم تیرماه سال جاری با آقای دکتر غلامرضا شریعتی نماینده مردم شریف شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه دیدار و گفتگو نمودند.

5156 1

دیدار مدیر عامل محترم شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با دکتر گلپایگانی مدیر عامل محترم شرکت ملی حفاری ایران

این دیدار که در تاریخ نهم تیر ماه سال جاری در محل شرکت ملی حفاری ایران در اهواز برگزار گردید، آقای مهندس زارعی مدیر عامل محترم با معرفی شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) و تشریح ظرفیت ها، زیر ساخت ها، توانمندی های فنی و مهندسی و پروژه های این شرکت برای همکاری های گسترده در حوزه ساخت و تعمیر دکل های حفاری با شرکت ملی حفاری ایران ابراز علاقه مندی نمودند.

5142 1

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران: توسعه فعالیت های دریایی شرکت در حوزه حفاری چاه های نفت و گاز در برنامه است

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از برنامه ریزی این شرکت برای توسعه فعالیت های دریایی در حوزه حفاری چاه های نفت و گاز خبر داد.

5142 0
bg-corner